Instalujeme satelity, antény, EZS zabezpečovací systémy, CCTV kamerové systémy, EPS požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, DVB-T příjem.

satelity, antény, ezs, zabezpečovací systémy, eps, kamerové systémy, domácí kina, datové rozvody, dvb-t, chytrá domácnost, IQ elektroinstalace

Systém KNX

Systém inteligentního řízení domu s jednoduchým ovládáním

Systém pro komfort, pohodlí, bezpečnost a úsporu energií

V současné době je hlavním úkolem moderních řídících systémů účinně ovládat domácnost i pracoviště a zároveň brát v úvahu individuální požadavky na design, kvalitu bydlení a komfort ovládání. Důležitými aspekty jsou komfort, pohodlí, bezpečnost, hospodárnost, úspora energií a moderní, reprezentativní design. Se systémem KNX JUNG není nic z uvedeného problém.

Tento systém dokáže komfortně řídit Váš domov. Systém KNX je decentralizovaný systém –nemá centrální řídící jednotku. Veškerá zařízení jsou zcela autonomní, vzájemně propojena a komunikují s ostatními členy systému KNX. Tím je dosaženo mimořádně vysoké spolehlivosti.

Systém KNX na základě aktuální situace a vašich požadavků řídí osvětlení, vytápění, klimatizaci, ventilaci, stínící techniku (rolety, žaluzie, markýzy, vnitřní závěsy), ohřev teplé vody, vyhřívání bazénu. Podle venkovní vlhkosti řídí zavlažování zahrady. Komunikuje s elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS) – při zastřežení objektu provádí kontrolní zhasnutí všech světelných okruhů, žaluzie nastaví do požadované polohy a v případě delší nepřítomnosti simuluje v objektu přítomnost osob. Systém KNX dokáže i komfortně ovládat multimediální zařízení a distribuovat zvuk a obraz do požadovaných místností.

Se systémem KNX dosáhnete výrazných energetických úspor, a tím šetrnosti k životnímu prostředí, vysoké úrovně bezpečí, díky ovládání přes chytré telefony a tablety naprostého pohodlí, zábavy v té nejvyšší kvalitě a v neposlední řadě významného zhodnocení celé nemovitosti.