Instalujeme satelity, antény, EZS zabezpečovací systémy, CCTV kamerové systémy, EPS požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, DVB-T příjem.

satelity, antény, ezs, zabezpečovací systémy, eps, kamerové systémy, domácí kina, datové rozvody, dvb-t, chytrá domácnost, IQ elektroinstalace

Domácí kina

Domácí kino zpracuje veškeré TV, rádiové, satelitní, internetové signály a vytvoří pomocí svých prvků ideální souznění kvalitního obrazu a zvuku.

Při kvalitní přípravě hrubých elektroinstalací, kde se neopomene na zatrubkování pro všechny reproduktory, je výsledný efekt maximální v podobě ideálního rozložení zvuku při pečlivě uschovaných kabelech.

Instalace domácího kina, kde již není možné tahat kabeláže, lze vyřešit centrálním Pro Logic systémem. Výsledný zvukový vjem takového domácího kina je velmi dobrý, přibližující se více-reproduktorovému systému.

 

Domácí kino

 

Ve většině instalací domácích kin používáme výrobky firem Sony, Onkyo, Denon, Yamaha, AQ, Jamo, Bose apod. Nejen špičkové parametry, ale i obsluha výše uvedených výrobků je pro uživatele velmi příjemná.

Dalším oblíbeným zvukovým doplňkem domu je centrální ozvučovací systém - Multiroom system.

Tento systém využívá jednotlivé komponenty zapojené v "domácí síti" v jednotlivých pokojích a vzájemně je propojuje. Tím se sdílí i veškeré média - datová uložiště, CD, DVD, BlueRay nosiče, satelitní příjem apod.). Uživatelem vybraný zdroj hudby se pak šíří do jednotlivých reproduktorů v pokojích, terasách, garážích atd. pomocí jednotlivých zesilovačů umístěných v místnostech. Odpadá tedy nutnost přenášení médií a podobně.