Instalujeme satelity, antény, EZS zabezpečovací systémy, CCTV kamerové systémy, EPS požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, DVB-T příjem.

satelity, antény, ezs, zabezpečovací systémy, eps, kamerové systémy, domácí kina, datové rozvody, dvb-t, chytrá domácnost, IQ elektroinstalace

Počítačové sítě, datové rozvody

Na základě požadavků klientů realizujeme a navrhujeme počítačové sítě, datové rozvody a bezdrátové spoje. Datové systémy a počítačové sítě jsou nejčastěji spojovány metalickým vedením pro 100M/1Gbps sítě CAT5 a CAT6 kabeláží. Bezdrátové spoje jsme schopni navrhnout a realizovat v pásmech 2,4GHz, 5GHz, 10GHz blíže specifikované normou 802.11a,b,g,n.

Datové rozvody

V středně a více rozsáhlých datových systémech jsou jednotlivé datové body zakončeny datovou zásuvkou a na opačné straně jsou nejčastěji ukončeny v jedné společné skříni (tzv. rack).

Datové rozvody Datové rozvody

Takové zakončení počítačové sítě, resp. datové sítě ve společném bodě dovoluje elegantní propojení různých systémů. Dnes není výjimkou, že je kamerový, zabezpečovací, telefonní a případně i televizní systém propojen datově pomocí internetu.